[ Afgelopen op: 27/09/2022 - 20:25 ]
Gewonnen door nekochan
Verzameling postzegels in goede staat. Op diverse manieren in boeken en kaftjes verzameld, het ene boek al beter gevuld dan het andere. Zowel zeer oude postzegels uit België (eind 19e, begin 20e eeuw), als postzegels van over heel de wereld.
Dit product is niet te bezichtigen in Kringwinkel.Dit product is enkel na afspraak te bezichtigen bij De Kringwinkel De Cirkel, Klein Veerle 34, 2960 Brecht. Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
Je kan dit item enkel laten verzenden. De verzendingskost bedraagt € 6,50 voor België en € 10,00 voor Nederland, Luxemburg, Frankrijk of Duitsland. Als je kiest voor verzending, wordt het item binnen de 7 werkdagen verstuurd.OPGELET! Dit item kan niet worden afgehaald.
€ 56.00 door Boekorti op 27/09/2022 - 20:24:59
€ 54.00 door nekochan op 27/09/2022 - 20:24:59
€ 50.95 door Boekorti op 27/09/2022 - 19:41:07
€ 45.00 door fred.azaert op 27/09/2022 - 17:19:00
€ 40.00 door PRUKE op 27/09/2022 - 17:18:45
€ 40.00 door fred.azaert op 27/09/2022 - 17:18:45
€ 36.75 door PRUKE op 27/09/2022 - 16:39:02
€ 35.00 door fred.azaert op 12/09/2022 - 14:13:11
€ 30.00 door Piraat grijzen baard op 11/09/2022 - 21:45:36
€ 25.00 door fred.azaert op 11/09/2022 - 12:13:16
€ 21.00 door gr1sou op 08/09/2022 - 18:20:54
€ 20.00 door fred.azaert op 08/09/2022 - 17:21:34
€ 5.51 door sarahgom op 07/09/2022 - 00:04:51
€ 5.25 door Césarine op 07/09/2022 - 00:04:51
€ 5.00 door sarahgom op 06/09/2022 - 23:48:51